Kom mee naar buiten allemaal.
Stichting Boshutten doet al vele jaren mee met de NL Doet. Met de vaste vrijwilligers wordt iedere winter gewerkt aan onderhoud en vernieuwing van de Boshutten. Het zijn houten hutten dus ze vragen binnen en buiten veel onderhoud. Op de NL Doet doen we alle buitenklussen. Hierbij vinden we het leuk om naast de vaste vrijwilligers weer nieuwe gezichten te zien van vrijwilligers. We gaan deze dag zoveel mogelijk buiten aan het werk. Tuinieren op de grond en op de daken, schapenhekken plaatsen, timmeren, schilderen, straatwerk en voorkomende klussen.
Tussendoor drinken we koffie, gaan we lunchen en sluiten we af met een gezellig kampvuur. We hopen weer veel nieuwe gezichten te zien. Een week voor aanvang krijgt iedereen een mail met informatie over de NL Doet dag bij de Boshutten.
Contact
Resultaat
Het resultaat is blije kindergezichtjes zien die in de zomermaanden gebruik maken van de Boshutten.
De opmerking van een kind "het lijkt wel of we in buitenland zijn" maakt ons enthousiast. Een goed onderhouden accommodatie hoort hier bij.
Bijzonderheden
Auto's parkeren aan de Geversweg. Voor de Boshutten alleen lossen en laden.