Verlichting vervangen door LED (binnen/buiten) + opknappen terrein
LED-verlichting:
De verlichting in ons gebouw is verouderd en is aan vervanging toe, daarbij willen we verduurzamen naar LED.
Dit is de verlichting in 2 zalen.
Tevens zijn een gevelarmatuur en verschillende delen van de terreinverlichting aan vervanging toe. Deze vervangen we eveneens naar LED.
Terrein:
We hebben een groot terrein wat we gebruiken voor onze activiteiten. Het deel rondom de entree is rommelig en verdient aandacht, dit willen we opknappen en netjes maken.
De rest van het terrein willen we graag opruimen en "zomerklaar" maken, denk aan het schoonmaken van de stoep, gras, eventueel snoeiwerkzaamheden, etc.
Contact
Resultaat
Hiermee kunnen we ons gebouw en terrein op een zuinigere manier verlichten en kan deze ook weer een tijdje mee.
Het terrein willen we met deze actie opknappen en "zomerklaar" maken zodat de kinderen hier weer optimaal gebruik van kunnen maken met de programma's die we bieden.