Festival der Dieren
8. Wat is het doel van het project? (Smart geformuleerd)
Doel van het project Festival der Dieren is door de organisatie van een musical achtig evenement scholieren door middel van educatieve vorming interesse en liefde bij brengen voor het ontwikkelen van hun muzikale en expressieve talenten. Wij streven naar verbinding tussen jong en oud, amateurs en professionals. Dit willen we bereiken door een kleurrijk spektakel met muziek, dans, declamatie en zang te organiseren. Met kleuters, lagere school kinderen en kinderkoren, ondersteunt door jong talent en jonge fanfare muzikanten. Wij mobiliseren voor de organisatie ouderen, ouders, kinderen en jonge talenten en proberen zo de samenwerking te bevorderen en mensen weer uit hun “corona” lockdown te halen.
Contact
Resultaat
De vrijwilligers uit hun isolement halen en inzetten met respect voor zijn/haar individuele capaciteiten bij gemeenschappelijke taken die bijdragen aan dit project.
Door hun binnen projectonderdelen in te zetten voor taken die goed aansluiten bij hun individuele capaciteiten. Bijv. ouderen die kleding vervaardigen, maskers maken, decors bouwen, podium mee opzetten, flyers verspreiden, placeren van gasten, etc.
Ouders die kinderen begeleiden en de professionals ondersteunen bij de repetities en voorbereidingen;
Kinderen door lessen, de opleidingen en repetities door professionals,
Creatievelingen bij het ontwerpen en schilderen van decors, kleding, inrichting etc. etc..