Goede Doelen Bedels

Het logo van het Oranje Fonds is een vlieger met een oranje wimpel als staart. Voor vliegeren moet je samen zijn, dit symboliseert ons werk. Bovendien staat het oplaten van een vlieger ook voor het vooruithelpen van mensen.

Draagt u het Oranje Fonds een warm hart toe? Dan kunt u dit laten zien met de speciale Oranje Fonds Bedel. Bij aankoop van dit zilveren sieraad t.w.v. €49,= steunt u het Oranje Fonds met € 10,=.

Goede Doel Bedels
De Oranje Fonds Bedel is een product uit de Goede Doel Bedels® collectie. De Oranje Fonds Bedel is verkrijgbaar bij ruim 600 juweliers in heel Nederland. Ook kunt u de bedel online bestellen via
www.oranjefondsbedel.nl.

De bedel past naast de Goede Doel Bedels armband, op alle bekende bedel armbanden zoals o.a. Trollbeads, Pandora, Biagi, Tedora, Chiaro, Pasha, Charlot Design, Imenzo, Spinning, Chamilia en Bacio.

Deze pagina delen

Deel deze pagina met anderen of voeg de inhoud toe aan uw favoriete sociale platform of blog.

Bookmark and Share